چهارشنبه, 5 آبان 1400
  • ساعت : ۱۱:۱۰:۱۹
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ 
  • کد خبر : ۶۳۳۱
    /  2
تجلیل از نمونه های ترافیكی در اهواز
به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز مراسم تجلیل از نمونه های ترافیکی در اهواز با تقدیر از ۸ نفر از اتوبوسران برتر در حمل و نقل عمومی درون شهری برگزار شدند.

محمد نصیری فر مدیر اداره ارتباطات گفت: مراسم تقدیر از نمونه های ترافیکی به همت راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی و به مناسبت گرامیداشت هفته ناجا با حضور فرماندهان این نیرو و مدیران معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز برگزار و از هشت اتوبوسران ناوگان حمل و نقل درونشهری تجلیل شد.
نصیری فر در حاشیه مراسم تجلیل از نمونه های ترافیکی و طلایه داران فرهنگی اظهار کرد : اتوبوسرانان برگزیده در یک سال گذشته هیچ گونه تخلف و قانون گریزی در رانندگی و بد رفتاری با شهروندان را نداشتند لذا بر همین اساس انتخاب و مورد تجلیل قرار گرفتند.
وی فرهنگ سازی در رفتار پرسنل سازمان را مهم خواند و افزود: مسائل فرهنگی و اجتماعی ، بخصوص احترام به ارباب رجوع یکی از دغدغه های مدیران سازمان اتوبوسرانی است و تلاش شده میزان شکایات شهروندان در سال جاری نسبت به قبل کاهش پیدا کند.
یادآور می شود ، مراسم تجلیل از نمونه های ترافیکی و طلایه داران فرهنگی اهواز در مورخه ۱۸ مهرماه در تالار طلائیه ناحیه ۴ آموزش و پرورش برگزار شد.

لینک خبر:

https://www.ahvaz.ir

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.6.0
    V5.5.6.0