چهارشنبه, 5 آبان 1400
  • ساعت : ۱۰:۲۰:۱۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ 
  • کد خبر : ۶۳۳۰
تجلیل از رانندگان نمونه سازمان حمل و نقل بار و مسافر رشت
از رانندگان نمونه سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت، به مناسبت هفته نیروی انتظامی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۷/۱۹ از رانندگان برتر سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت به مناسبت هفته نیروی انتظامی و با حضور سید حسین رضویان نماینده شورای اسلامی شهر رشت در سازمان و رییس کمیته انظباطی، محمد محبتی ریاست، علیرضا زارع معاونت فنی و اجرایی و مدیران سازمان، تجلیل به عمل آمد .

در ابتدا محمد محبتی ضمن خیر مقدم و تبریک گرامیداشت هفته نیروی انتظامی گفت:
همت والا و مشارکت تلاشگران نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی که برای برقراری آسایش، رفاه و امنیت در جامعه، از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهند بود جای تشکر ویژه دارد که خالصانه از عظمت و امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران حراست می نمايند.

وی افزود: به همین منظور، ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و تقدیر از تلاش های بی شائبه این عزیزان، که با همدلی و همکاری با سازمان حمل و نقل بارو مسافر شهرداری همواره یاری رسان ما در ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان هستند، از رانندگان سازمان حمل و نقل بار و مسافر که در رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی برتر هستند و در یکسال گذشته مرتکب تخلف راهنمایی و رانندگی نشده اند تقدیر و تشکر می نماییم.

سید حسین رضویان نماینده شورای اسلامی شهر رشت در سازمان حمل و نقل بار و مسافر و رییس کمیته انضباطی، ضمن تبریک گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و قدردانی از زحمات این بزرگواران بیان کرد:
شما رانندگان حوزه حمل و نقل شهری الگوی رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و نظم در جامعه هستید که می بایست با رعایت دقیق قوانین به برقراری انضباط اجتماعی در شهر ها کمک نمایید.

رضویان ادامه داد: بنده یکی از طرفداران و مشتریان دائمی استفاده از حمل و نقل عمومی در شهر رشت هستم که به غیر از مواقع ضروری از خودروی شخصی استفاده نمی کنم تا گامی هر چند کوچک به عنوان یک شهروند در راستای ترویج فرهنگ استفاده از حمل و نقل عمومی بردارم.

رییس کمیته انضباطی سازمان در پایان ضمن تقدیر از رانندگان نمونه سازمان حمل و نقل اظهار داشت : مهمترین مشکل رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی و خصوصا تاکسیرانی، در حوزه ساماندهی خودروهای مسافربری شخصی، با کمک و مشارکت و هم افزایی دستگاه های ذیربط مورد بررسی و رسیدگی قرار خواهد گرفت.

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.6.0
    V5.5.6.0