چهارشنبه, 22 ارديبهشت 1400
  • ساعت : ۰:۴۰:۱۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ 
  • کد خبر : ۴۸۵۸
    /  4
برگزاری جلسه با شركت های سازنده داخلی در راستای تامین ناوگان اتوبوس رانی
در راستای تامین ناوگان اتوبوس رانی در کشور اتحادیه اتوبوس رانی شهری کشور با شرکت های سازنده داخلی تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه اتوبوس رانی شهری کشور در این جلسه که با حضور مدیرعامل اتحادیه و‌ تعدادی از مدیران مرتبط سازمان شهرداریها و دهیاری کشور و جمعی از شرکت های سازنده تشکیل شد مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی ضمن تاکید دولت محترم نسبت به تامین ناوگان اتوبوس رانی شهری کشور از سازندگان خواست تمام توان خود را در این زمینه بکار گیرند تا از ظرفیت داخلی نسبت به تولید اتوبوس های نو اقدام نمایند.
شایان ذکر است در این راستا اعضای جلسه راهکارهایی را جهت تسهیل در روند فرایند تولید اتوبوس های نو ارایه دادند و موانع و مشکلات پیش رو‌را مورد بحث و‌تبادل نظر قرار دادند.
لازم به ذکر است در این وضعیت که کشور در تحریم قرار داشته و بیماری کرونا خود مزید بر علت شده است چنین اقدامی از سوی اتحادیه اتوبوسرانی شهری کشور اقدامی بسیار بزرگ‌و‌قابل ستایشی است و جا دارد مسئولین امر این اتحادیه را در رسیدن به اهداف عالیه پیش روی یاری نمایند.
در پایان باید خاطر نشان ساخت شرکت های زامیاد، ایران خودرو دیزل ، شهاب خودرو، یاوران خودرو، سبلان خودرو، زرین خودرو، اسنا، آکیادوویچ، عقاب افشان، پیشرو دیزل آسیا و آذهایتکس  در این جلسه حضور یافتند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.6.0
    V5.5.6.0